Впроваджуємо hi-tech в туристичний похід
Подорож у дику природу, в гори або сплав по річці – відмінний спосіб “заземлитися”, відпочити, перезавантажитися, якщо звичне життя втомлює. Але в “умовних правилах” туризму і детоксу не сказано, що технологічні штуки брати заборонено. Наша добірка hi-tech помічників приведена нижче.
Автоматичний намет Xiaomi ZaoFeng Camping Tent
Тримісний функціональний намет, який розкладається самостійно. Він надійно захищає від дощу, вогкості, комах, його легко зібрати, а розібрати – ще легше! Всередині є зручні кишеньки для зберігання, і повно місця – кожен сантиметр тут використаний по максимуму. Незважаючи на свій розмір, намет Сяомі важить менше ніж 3 кг! Збираючись у подорож важливо підбирати легкий багаж.
Вологостійкий килимок для кемпінгу
На сухому спати приємно і безпечно для здоров’я. У килимка ZaoFeng 6 шарів і один з них – з ПВХ. При своєму розмірі 2 х 1,4 метра, він дуже компактний в складеному вигляді і важить всього 840 грам. Ви не відчуєте сиру землю під час сну і проведете свій вікенд без небажаних наслідків для здоров’я. Зовнішнє покриття килимка зроблено з міцного, зносостійкого матеріалу, який легко піддається чищенню.
Фумігатор
Вони напевно ефективніше спрею від комарів, не залишають на шкірі неприємне липке відчуття, від якого в душ хочеться ще більше (а ви в поході). Деякі моделі важать менше пляшечки зі спреєм від комарів. (При зборах це важливо, не забуваємо.) Наприклад, Xiaomi ZMi Portable Mosquito Repellent – всього 55 г, і його пластини вистачає на 200 годин, а працює він від батарейок. Повністю безпечний для людей і ефективний на площі до 24 м² – на ваш намет точно вистачить.
Портативна батарея
З повним зарядом і всіма необхідними кабелями. Будемо чесними – навіть похід з наметами без сучасних засобів зв’язку уявити складно. Смартфон або хоча б смарт-годинник повинні бути з вами. Там зв’язок, GPS, компас та інші, корисні в дикій місцевості датчики. Заряджайте їх за допомогою повербанка, обирайте для таких цілей моделі з ємністю від 20 000 мАг. Штука важка, але все одно варта того, щоб її носити на собі – наприклад, портативна батарея Baseus Mulight, важить 495 г, але зате з її допомогою можна зарядити все!
Альтернативне рішення – компактна сонячна батарея або ручний блок. Перший коштує дорого і не зовсім ефективний в похмуру погоду або в дрімучому лісі, другий треба вручну крутити 4 хвилини заради однієї хвилини дзвінка по телефону.
Портативний фільтр для води
Можна пити воду з водоймища прямо через соломинку і не стати козленочком. Резервуар вагою менше 100 г, з трубочкою, гнучким пакетом в комплекті, очищає воду від 99,99% бактерій і найпростіших організмів, твердих частинок, а очищається за допомогою звичайного промивання. Є моделі в яких навіть не треба замінювати картридж, наприклад, американський Sawyer MINI.
Колонка
Деякі з них працюють як портативні батареї – 2 в 1. Це зручно, весело і легко (брати один гаджет замість двох). Можна слухати улюблену музику, радіо, додати вечорам на природі атмосферності й затишку. Наприклад, JBL Charge 4. Вона вологостійка, багатофункціональна та стильна, колірна гамма теж значна – 12 варіантів, обирайте свій улюблений.
Смарт-годинник
Важливо, щоб саме SMART. Щоб і GPS, і компас, і усілякі акселерометри, датчики фіз. активності, це ж так цікаво! Наприклад, нові Apple Watch визначають рівень кисню в крові. Ви зможете зафіксувати різницю перебування в Києві, наприклад, і в Карпатах. Ми впевнені, показники будуть відрізнятися.